כנסים 18.04.2017

סדנה לטיפול בהשמנה

22-23 ביוני 2017 | מלון דן פנורמה, חיפה

עמיתי היקרים,

מכריזים אנו בזאת על פתיחת סדנה נוספת והפעם בצפון,  בהמשך להצלחת הסדנה הקודמת ולאור רשימת המתנה של משתתפים שלא צורפו אליה ומעוניינים להשתתף הפעם, הנכם מוזמנים להשתתף בסדנה מקצועית וממוקדת זו המהווה חלק מפעילות החוג לרפואת אורחות חיים.

הסדנה תעסוק בהעשרת הידע של רופא המשפחה בהבנת התופעה, אבחונה ובחירת דרך טיפול מותאמת למטופל באופן אישי ובדגש על הגישה המוטיבציונית.

הסדנה הותאמה אקדמית לרופאי משפחה באופן שתהיה ייחודית, מעניינת, מעשית ומבוססת עובדות. התמיכה הכלכלית של חברות התרופות הינה ללא כל מעורבות בתכנים או הרצאות חסות. בהכנת הסדנה שותפה גם החברה הישראלית לחקר וטיפול בהשמנת יתר. יתכן ויחול שינוי בסדר ההרצאות או במרצה אך מסגרת לוח הזמנים והתכנים ללא שינוי. נקפיד לעדכן במידה ויחול שינוי ונקפיד שההרצאות והמרצים יהיו מהמובילים בתחום ובלתי תלויים.

גם הפעם מספר המקומות מוגבל ולכן ככל שתקדימו להרשם כך סביר יותר שנוכל לצרפכם. כמו"כ ההרשמה מותנית באישור החוג לרפואת אורחות חיים.

הכנס יתקיים במלון דן-פנורמה חיפה הנמצא בסביבה תוססת ופעילה. תואמה גם לינה למעוניינים ואף אפשרות ללינת סוף שבוע ארוך במחיר אטרקטיבי.

מטרת הסדנא:

העשרת ידע ומתן כלים לניהול וטיפול במטופל עם עודף משקל.

תרגול כלים מהגישה המוטיבציונית להנעת מטופלים לשינוי וחיזוק המיומנות והביטחון להתערבות בתחום יחד עם מודעות לחשיבות הנושא גם אצל הרופא ומשפחתו.
נתמקד בדרכים ובשיטות התערבות המבוססות על הנעת המטופלים ללקיחת אחריות לבריאותם ומבוססות על עובדות מדעיות ושיטות המניעות לשינוי אפקטיבי ובר קיימא ולהארכת תוחלת החיים ולשיפור איכותם.

בנוסף נתייחס גם להתנגדויות לטיפול ולשיטות הטיפול המוצעות חדשות לבקרים והתועלת או הנזק הגלום בהן.

יהיה מרתק, מהנה ומלמד.

לתוכנית הכנס, לחץ/י כאן
להרשמה, לחץ/י כאן

בברכת אורח חיים בריא!

ד"ר לילך מלצקי
יו"ר החוג לרפואת אורחות חיים

ד"ר הקסלמן יגאל
מזכיר החוג לרפואת אורחות חיים ורכז הסדנה

נושאים קשורים:  כנסים
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות